VITALIS domov pre dôchodcov
VITALIS domov pre dôchodcov

NOVINKY

Vitalis domov pre seniorov. Starostlivosť pre dôchodcov. Vitalis domov pre dôchodcov na Račko. Vitalis život v komunite. Domov pre seniorov. Seniori v Bratislave. Seniori na Slovensku. Seniori a dôchodcovia BRATISLAVA. Vitalis spája tri generácie..

Vitalis komunitné centrum pre dôchodcov a seniorov. 

Investor: אביב בעל טכסא

Developer: אביב בעל טכסא

Vitalis dom pre seniorov. Vitalis starostlivosť pre dôchodcov.

Seniori si zaslúžia plnohodnotné podmienky pre život

Myslíte si, že bratislavskí dôchodcovia majú plnohodnotné podmienky pre život? Ak áno skúste sa pozrieť na život v starobe ich optikou.

VIDEO PREZENTÁCIA PROJEKTU

Video ktoré približuje náš unikátny domov dôchodcov a našu hlavnú myšlienku. Informácie o momentálnej situácii, výpovede obyvateľov Nového mesta a vizualizácie nášho unikátneho domovu dôchodcov

Táto krajina nie je pre starých?

Žijeme v uponáhľanej dobe. V dobe, ktorá možno praje mladým, zdravým a dobre zarábajúcim. Ale ruku na srdce, zamysleli ste sa už niekedy nad tým, ako čelia dnešnej dobe naši seniori?

Buďme našim blízkym nablízku

 Staroba je prirodzenou súčasťou nášho života. Prichádza pomaly a nevyhne sa jej nikto z nás. Nie je to však choroba a nástup do dôchodku neznamená, že sa končí životná aktivita. Pri dnešnom životnom štýle sa deti nestíhajú postarať o svojich rodičov tak, ako to bolo možné kedysi. Avšak moderná doba prináša so sebou aj nové riešnia.